تهران اقدسیه / تهران نارمک
هر روز هفته 24 ساعته

اجاره خودرو در رشت

اجاره خودرو در رشت

 آیا شما در رشت هستید و از پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری خسته شده‌اید؟ خبر خوبی برای شما دارم که خستگی پیاده‌روی و پا زدن دوچرخه را تجربه نکنید. با اجاره خودرو در رشت شما نه‌تنها از شر این خستگی راحت می‌شوید بلکه پشت ماشینی به‌دلخواه خود نشسته‌اید و از گردش خود بیشتر لذت می‌برید چراکه دیگر ذهنتان درگیر پا زدن رکاب‌های دوچرخه و یا پیاده‌روی در شیب‌های تند نیست. اجاره خودرو در رشت به شما کمک می‌کند که هم برای خود و هم برای هم‌سفرانتان سفری به‌یادماندنی بسازید و تا سالیان سال این سفر را به یاد داشته باشید.

ما هیچ خودرویی پیدا نکردیم که مطابق با معیارهای شما باشد  

خدمات اجاره خودرو در رشت

شما برای اجاره خودرو در رشت می‌توانید تمامی ماشین‌های موجود را در ایران رزرو و اجاره کنید، چون شرکت Rentauto تنها شرکت در ایران است که از خودروهای سواری و سدان گرفته مثل سمند و سراتو تا شاسی‌بلند های لاکچری مثل لکسوس و لندکروز را اجاره می‌دهد. اجاره خودرو در رشت به دو شکل با راننده و بدون راننده می‌باشد. لازم به ذکر هست که رانندگان شرکت Rentauto همگی نشان‌دهنده اعتبار و سوابق ما در حوزه اجاره خودرو می‌باشند. برای اجاره خودرو در رشت فقط لازم است که شما خودرو دلخواه خود را در سایت Rentauto پیدا کنید تا با چند مرحله آسان خودرو آرزوهای خود را رزرو و اجاره کنید.

ما هیچ خودرویی پیدا نکردیم که مطابق با معیارهای شما باشد  

اجاره خودرو در رشت با راننده

اگر شما در حال حاضر در شهر رشت قرار دارید و حوصله رانندگی را ندارید و می‌خواهید از شر این تکلیف راحت شوید خبرهای خوب برای شما مسافر عزیز دارم. شما با اجاره خودرو در رشت با راننده می‌توانید پاهایتان را روی هم بگذارید تا یک شخص دیگر برای شما رانندگی کند تا شما هم وقتتان اتلاف جای پارک و… نباشد و وقت خیلی بیشتری برای گشتن رشت داشته باشید. برای اجاره خودرو در رشت با راننده کافی است به سایت ما بروید و خودرو دلخواه خود را با راننده رزرو کنید و سپس محل تحویل خودرو را با کارشناسان ما و راننده مشخص کنید که هنگامی شما به شهر رشت می‌رسید معطل نشوید.

اجاره خودرو در رشت بدون راننده

اگر شما در شهر رشت قرار دارید و عشق رانندگی و ماشین دارید حتماً پیشنهاد می‌شود از سرویس اجاره خودرو در رشت بدون راننده ما استفاده کنید. از این طریق شما نهایت لذت را تجربه می‌کنید چراکه هم پشت ماشین رویا هایتان نشسته‌اید و می‌توانید از مناظر دلپذیر و زیبا شمال ایران لذتی چند برابر ببرید و خاطراتی را برای خود و هم‌سفرانتان بسازید که منحصربه‌فرد هستند و تا سالیان طولانی در ذهنشان حک می‌شود و هیچ‌وقت فراموش نمی‌شود. برای تجربه این حس غیرقابل‌توصیف شما تنها باید از طریق سایت Rentauto ماشین خاطره ساز خود را انتخاب کنید.

اجاره ماشین عروس در رشت

بسیاری از ماها از کودکی چشم‌انتظار روز عروسی خود بوده‌ایم و توقع این را داریم که بی‌نقص‌ترین عروسی ممکن را بگیریم. ولی خواسته‌های پسرها و دخترها از عروسی در طی سال‌ها تغییر کرده اما چند آرزو و رویا ثابت هستند. همان‌طور که دخترها رویا و آرزو این را دارند که روز عروسی خود را در بهترین سالن و بهترین تالار شهر جشن بگیرند، بسیاری از پسرها هم این رویا و آرزو را دارند که با لوکس‌ترین و زیباترین خودرو به عروسی خود بروند و همه را متحیر کنند. شما می‌توانید با اجاره ماشین عروس در رشت به این خواسته برسید و همه اشخاص جشن عروسی خود را متحیر کنید. برای اجاره ماشین عروس فقط لازم است که ذکر کنید از سرویس با راننده ما می‌خواهید یا بدون راننده استفاده کنید. نکته مهم دیگر این است که حداقل ساعات لازم برای اجاره ماشین عروس در رشت 15 ساعت می‌باشد.

اجاره خودرو در رشت 3 - اجاره خودرو در رشت

شرایط اجاره ماشین عروس در رشت

برای اجاره ماشین عروس در رشت و جشن گرفتن این روز رویایی کافی است شما مدارکی مثل گواهی‌نامه، شناسنامه، کارت ملی و چک ودیعه به‌عنوان ضمانت به ما تحویل بدهید تا ما بتوانیم خودرو موردعلاقه شما را تحویل بدهیم تا شما شروع به لذت بردن ازاین‌رو بی‌نظیر کنید. شما در صورتی می‌توانید در رشت ماشین عروس اجاره کنید که حداقل 20 سال سن داشته باشید و اگر سن شما کمتر باشد اجاره ماشین صورت نمی‌گیرد و 20 سال حداقل سن لازم برای اجاره ماشین عروس در رشت می‌باشد. شما همچنین می‌توانید از سرویس اجاره ماشین عروس در رشت با راننده ما استفاده کنید که در این روز بی‌نظیر مجبور به رانندگی کردن نباشید از هرلحظه آن چندین برابر لذت ببرید.

قیمت اجاره ماشین عروس در رشت

بسیاری از ماها می‌خواهیم که حداقل یک روز در عمر خود پشت فرمان یک ماشین لوکس و لاکچری بنشنیم، ازاین‌رو خیلی‌ها روز عروسی خود را خاص‌ترین و زیباترین روز زندگی خود می‌دانند و اصولاً تصمیم می‌گیرند که در این روز خودرو رویایی خود را اجاره کنند. شما می‌توانید با اجاره ماشین عروس در رشت با هزینه بسیاری کمی ماشین لاکچری و لوکس خود را جهت عروسی خود اجاره دهید. چراکه قیمت اجاره ماشین عروس در رشت شرکت ما Rentauto بسیار مقرون‌به‌صرفه در نظر گرفته است تا تمامی شماها بتوانید ازاین‌رو زیبا بیشترین لذت را ببرید و حداکثر خوشحالی را تجربه کنید. پس خیال خود را بابت اجاره ماشین عروس در رشت آسوده کنید که قیمت‌های اجاره ماشین‌های ما در رشت بسیار مقرون‌به‌صرفه و کم است تا شما بتوانید لذت‌بخش‌ترین عروسی ممکن را تجربه کنید.

اجاره خودرو در رشت 1 - اجاره خودرو در رشت

رزرو خودرو در رشت

برای رزرو خودرو در رشت نیاز است که شما به سایت بروید و خودرو موردنظر و دلخواه خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قیمت اجاره خودرو با راننده و بدون راننده و همچنین ترانسفور فرودگاهی متفاوت است و هرکدام مدارک مختلفی برای رزرو کردن لازم دارند. هنگامی‌که شما خودرو خود را انتخاب کردید کافی است میزان روزهایی که می‌خواهید آن را رزرو کنید را مشخص کنید. بعدازاینکه رزرو خودرو در رشت را انجام دادید و این مراحل را طی کردید خودرو خود را در شهر رشت تحویل بگیرید و سفر خوبی را تجربه کنید.

شرایط اجاره خودرو در رشت

برای اینکه شما بتوانید در رشت ماشین دلخواه خود را اجاره کنید شرایط و مدارکی وجود دارند که شما باید فراهم کنید. شرایط اجاره خودرو در رشت بسیار ساده بوده زیرا کافی است شما چند مدرک ساده مثل گواهینامه، کارت کلی، شناسنامه و… را برای ما فراهم نمایید. لازم به ذکر هست گواهینامه مهم‌ترین مدرک و شرط اجاره خودرو در رشت است و بدون آن حتی اگر دیگر مدارک لازم را داشته باشید اجاره‌ای صورت نمی‌گیرد. از دیگر شرایط اجاره خودرو در رشت داشتن حداقل 20 سال سن می‌باشد که اگر شما زیر این سن باشید اجاره ماشینی صورت نمی‌گیرد.

Call Now Buttonمشاوره و قیمت اجاره خودرو